CENTRUM RECYKLINGU - SKUP AUT - CZĘŚCI UŻYWANE TEL. 500 480 500

KAMM logoInformacje o Firmie

Stacja Demontażu Pojazdów KAMM (auto szrot) działa na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego koło Warszawy. Firma założona została w 1995 roku. Od tego czasu zdobyła duże doświadczenie i fachową wiedzę w zakresie kasacji pojazdów, złomowania aut, demontażu i sprzedaży części. Jesteśmy jednym z najchętniej odwiedzanych auto szrotów w okolicach Warszawy.

W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem w tym, co robimy. O złomowaniu samochodów wiemy wszystko, jesteśmy szrotem, w którym złomowanie pojazdów obejmuje zarówno kasację samochodów małych osobowych, jak i dużych ciężarowych oraz wozów strażackich! Nie ma zlecenia dotyczącego auto kasacji, którego nasz szrot by się nie podjął. W ciągu lat działalności mieliśmy do czynienia z tak różnymi, również nietypowymi zleceniami na złomowanie aut, że żadne zlecenie nas nie przeraża.

Jeżeli Twój samochód powinien ulec złomowaniu, zleć to fachowemu szrotowi. Posiadamy wszelkie zezwolenia na kasację i złomowanie pojazdów. Nasz auto szrot wydaje wszystkie zaświadczenia – zawsze działamy uczciwie i terminowo. Obsługujemy procesy demontażu i złomowania samochodów kompletnych oraz rozebranych.

Świadczone przez nasz szrot usługi autokasacji obejmują szeroką gamę marek: od małych, zwykłych miejskich aut, po duże tiry. W historii naszego auto szrotu posiadamy nawet zezłomowane dwa wozy strażackie, należące do byłej jednostki strażackiej z Warszawy. Oferta naszego szrotu skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm. Możemy zająć się autokasacją wielu samochodów jak również tylko jednego.

Złomowanie pojazdów wykonujemy na czas umówiony z klientem. Nawet duże zlecenia (złomowanie wozów strażackich, ciężarówek), nasz szrot jest w stanie obsłużyć terminowo. Zapraszamy klientów z okolic Warszawy i całego kraju. Wiemy, że wśród wielu szrotów działających w branży złomowania samochodów, ciężko odnaleźć ten, który pracuje szybko, profesjonalnie i zgodnie ze wszystkimi przepisami.

Nasz auto szrot właśnie tak działa. Autozłomem zajmujemy się długo - każdy klient może mieć gwarancję sprawnie wykonanej auto kasacji, złomowania czy też demontażu. Pomyśl sam, jeśli zajmujemy się kasacją wozów strażackich, nie ma auta, którego nie bylibyśmy w stanie zezłomować. Przyjedź do naszego szrotu i sprawdź sam! Mieścimy się bardzo blisko Warszawy!

Biuro firmy AGA-MET Widok na plac stacji demontażu pojazdówSkładowanie pojazdów do rozbiórki

 


KONTAKT

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 22 775 24 34
kom. 500 480 500
kasacja@aga-met.pl

MAPA DOJAZDU

Kliknij aby zobaczyć
jak do nas dojechać

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2


CZĘŚCI UŻYWANE
Allegro.pl
Zobacz nasze aukcje
ALLEGRO.PL
kasacjaagamet


ZAPYTANIE


Wypełnij formularz zapytania
Skup aut
Części używane
Skup złomu

Formularz zapytania